Nasza wiedza i doświadczenie wynika z praktyki dotychczasowej i ciągłej pracy na rynku farmaceutycznym sprzedaży i rynku aptecznym a co za tym idzie bardzo dobrej znajomości realiów rynku. Pozwala nam to na elastyczne dostosowanie się do oferty i wymagań naszych klientów oraz do wymagań rynku. Sprawia to, że możliwości oferowanej współpracy są bardzo szerokie i nie zamykają się w sztywnych ramach.

    Firma Farmacja-Konsulting Sp. z o.o. działa na rynku sprzedaży leków oferując swoje usługi zarówno dla firm farmaceutycznych jak i dla aptek. Oferujemy wsparcie działów sprzedażowych  przy obsłudze rynku hurtowego jak i bezpośrednio współpracując z klientami kluczowymi oraz poprzez koordynację regionalnych zespołów sprzedażowych .

    Nasza współpraca to zarówno pomoc przy wprowadzaniu na rynek nowych produktów, budowa kanałów dystrybucji - relacji z partnerami handlowymi ale także praca z produktami będącymi już na rynku.

    Oferta dla aptek to przede wszystkim doradztwo i szkolenia z zakresu zarządzania marketingowego i umiejętności sprzedażowych ich personelu, audyt i ocena działalności na ich lokalnym rynku.